TRAK S.J.


Adres: os. Stare Żegrze 50
Kod pocztowy: 61-249
Miejscowość: Poznań
NIP: 7820007246
Telefon: 61 87 97 115
WWW: https://katalog.trak.com.pl/

Wsparcie profesjonalistów w każdej dziedzinie jest ważne. Jeszcze ważniejsze jest ono wtedy, gdy od ich pracy może zależeć działalność całego działu przedsiębiorstwa. Dlatego też warto zawczasu zapoznać się z dostępnymi serwisami, które zajmują się m.in. naprawą urządzeń szeroko stosowanych w przemyśle.

W Wielkopolsce do takich firm należy TRAK. To zespół profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z każdą usterką. Dla nich naprawa falownika ABB ACS550-01-045A-4 nie będzie stanowiła największego problemu. Wynika to z szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia, jakiego nabywali przez ponad dwie dekady swojej działalności.

Firma ta ma siedzibę w Poznaniu, ale działa na obszarze całego województwa wielkopolskiego. Oprócz serwisowania oferują też szerokie usługi outsourcingowe dla różnych firm i osób prywatnych, proponując m.in. naprawę prostowników, zasilaczy UPS, instalację monitoringu i wiele innych prac.

By się z nimi skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić formularz, lub też drogą mailową, telefoniczną, albo zaglądając do ich sklepu w Poznaniu.

Utworzono: 2019-04-18Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

M&K MED Kursy Ratowania

https://kursyratowania.eu/

Zobacz Więcej
Card image cap

DetoksPoznan.pl

http://www.detokspoznan.pl

Zobacz Więcej
Card image cap

Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

https://latawce-dmuchawce.pl/

Zobacz Więcej
© Copyright 2023 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin