Tanie Szorowarki


Adres: Drogowców 7
Kod pocztowy: 39-200
Miejscowość: Dębica
NIP: 8721287088
Telefon: 606353028
WWW: https://tanie-szorowarki.pl/

Jeśli interesują Cię szorowarki do podłóg używane, to warto, abyś odwiedził stronę tanie-szorowarki.pl i zapoznał się z ofertą, która została przygotowana przez jedną z firm dostarczających je. Oferowane są tam szorowarki znanych marek, które od lat są obecne na polskim rynku. To da Ci gwarancję pełnego zadowolenia.

W ofercie znajdziesz szorowarki takich marek jak Karcher, Hako, Comac, a także Niflisk. Dodatkowo wspomniany wcześniej sklep zajmuje się sprzedażą odkurzaczy przemysłowych o dużej sile ssania. Bez trudu znajdziesz tam odkurzacz, który działo zarówno na sucho, jak i na mokro. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia, możesz liczyć na profesjonalną pomoc pracowników tej firmy. Pomogą Ci znaleźć takie, aby spełniało Twoje potrzeby w jak największym stopniu. W razie awarii urządzenia możesz tam skorzystać również z usług serwisowych.

Utworzono: 2018-06-16Wystaw komentarzUżytkownik lilluss napisał:
Markowe szorowarki do podłóg, które możemy zakupić w tej firmie, pozwolą zadbać o czystość w naszym miejscu pracy. Świetną opcją jest też możliwość zakupu używanego urządzenia tego typu.
Data: 2018-10-04 09:08:48
Ocena: 4Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

http://bisbud.com.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

MUKK Architektura Wnętrz

https://wloskielazienki.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura

https://skrawanieobrobka.pl/

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin