Polska Szkoła Alpinizmu


Adres: Kosynierów 24
Kod pocztowy: 43-300
Miejscowość: Bielsko-Biała
NIP: 547-209-30-17
Telefon:
WWW: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/

Twój syn marzy, aby wspinać się po górach, ale najpierw chciałbyś zafundować mu na 18-naste urodziny kurs wspinaczki skałkowej, masz jednak obawy, czy to bezpieczne? W Polskiej Szkole Alpinizmu możesz liczyć na fachową i doświadczoną kadrę instruktorów, którzy do swojej pracy podchodzą z wielką pasją i zaangażowaniem.

Zajrzyj na polskaszkolaalpinizmu.pl, tam dowiesz się, że możesz liczyć nie tylko na szkolenia w zakresie poruszania się po terenach skałkowych, ale że masz zagwarantowane kompleksowe doradztwo w zakresie zakupu sprzętu i wyboru najlepszych materiałów szkoleniowych, a także na interesujące zajęcia i wspólne wyjazdy zarówno w ramach szkoleń, jak i rekreacyjnie. Rekomendowana szkoła wspinania ma w ofercie kursy dwa rodzaje kursów:

  • kurs skałkowy po drogach ubezpieczonych
  • podstawowy kurs skałkowy.

Oferta szkoły skierowana dla tych, którzy mają jakąś wiedzę wspinaczkową oraz dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tym sportem.

Utworzono: 2018-03-17Wystaw komentarzUżytkownik onotecto napisał:
Jeśli macie ochotę na naukę wspinaczki skałkowej, to w tej szkole z pewnością warto to zrobić! Zarówno dla tych początkujących, jak i tych zaawansowanych - każdy znajdzie tam odpowiedni kurs dla siebie.
Data: 2019-03-25 14:42:02
Ocena: 4Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

Maxsote

https://maxsote.pl

Zobacz Więcej
Card image cap

Fabeton

https://fabeton.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

JAVAPPA

https://javappa.com/

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin