Ósmy Krasnal spółka z o.o.


Adres: Różana 61
Kod pocztowy: 02-569
Miejscowość: Warszawa
NIP: 5213739648
Telefon: 733 661 353
WWW: https://osmykrasnal.edu.pl/

Rodzice dzieci z zaburzeniami autystycznymi doskonale wiedzą, że choroba ta niesie ze sobą wiele innych problemów. Najważniejsze jest jednak wczesne reagowanie i zagwarantowanie dziecku odpowiednich zajęć, które przygotują je do normalnego funkcjonowania na co dzień. Gdzie jednak szukać pomocy?

Na potrzeby rodziców dzieci autystycznych odpowiada przedszkole osmykrasnal.edu.pl, które oferuje rozmaite lekcje sensoryczne, terapie psychologiczno-pedagogiczne, a nawet zajęcia logopedyczne. W warszawskiej placówce pracują wyłącznie doświadczenie pedagodzy i psychologowie, którzy doskonale wiedzą jak radzić sobie ze wszelkimi zaburzeniami związanymi ze spektrum autyzmu. Oczywiście, jak na przedszkole przystało, dzieci będą mogły również oddać się zabawom, zwiedzać świat i korzystać z organizowanych wycieczek. Skorzystaj z szansy i zagwarantuj swojemu dziecku odpowiednią opiekę.

Utworzono: 2019-08-25Wystaw komentarzUżytkownik nesalo napisał:
Oferta tego przedszkola dla dzieci ze spektrum autyzmu okazała się spełniać nasze oczekiwania. Nasz synek otrzymuje tam odpowiednie wsparcie i pomoc w swoim zaburzeniu, np. zajęcia z logopedą.
Data: 2019-09-11 12:22:19
Ocena: 4Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

https://klinikagoclaw.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

https://psb-okna.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

https://probox.pl/

Zobacz Więcej
© Copyright 2024 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin