Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński


Adres: Tadeusza Kościuszki 101
Kod pocztowy: 16-400
Miejscowość: Suwałki
NIP: 8441031815
Telefon:
WWW: https://key.suwalki.pl/

Rozmyślasz nad kupnem pieca CO, gdyż stary już nieźle dał Ci się we znaki w ostatnim sezonie? Przez kilka awarii straciłeś sporo pieniędzy i obawiasz się, że w następnym sezonie zupełnie się rozsypie w najmniej oczekiwanym momencie? Obecnie na rynku jest mnóstwo różnego typu urządzeń grzewczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy zajrzeć na stronę key.suwalki.pl, by znaleźć doskonałej jakości kotły oferowane klientom z Suwałk i okolicy przez hurtownię hydrauliczną działającą na tym terenie od lat.

Jest to przedsiębiorstwo z doświadczeniem, które, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, rozszerza ciągle swoją ofertę o nowe produkty renomowanych firm. W asortymencie hurtowni są piece każdego rodzaju: 

  • na ekogroszek,
  • na biomasę,
  • na gaz,
  • na olej opałowy.

Bez względu na rodzaj paliwa wszystkie te urządzenia charakteryzują się niską emisyjnością spalin, więc na każdy z nich można uzyskać dofinansowanie. Hurtownia pomoże klientowi wybrać kocioł, wykona projekt instalacji i fachowy montaż. Jej priorytetem jest zadowolenie klienta, zatem oferta jest kompleksowa i dobrana do jego oczekiwań.

Utworzono: 2020-03-22Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska

http://zaluzje.com.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

https://maszyny-szwalnicze.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

Technik CNC

https://technikcnc.pl/

Zobacz Więcej
© Copyright 2023 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin