Garden Spot


Adres: Kostrzewskiego 14
Kod pocztowy: 62-022
Miejscowość: Rogalinek
NIP:
Telefon: +48 (61) 622 95 30
WWW: https://gardenspot.pl

Mnogość zastosowań przy zachowaniu czynności biologicznej oraz niezwykłej odporności na odkształcenia mechaniczne to zalety, dzięki którym panele trawnikowe Garden Grid cieszą się ogromną popularnością. Dzięki wykorzystaniu unikalnej mieszanki tworzyw sztucznych udało się uzyskać wytrzymałość na poziomie 350 t/m2, co czyni system w pełni wartościową alternatywą dla kostki brukowe czy płyt betonowych. Z tego powodu jest to rozwiązanie chętnie wybierane przy realizacjach z zakresu rolnictwa, budownictwa, przemysłu, rozrywki, sportu oraz architektury krajobrazu. Przykładowe aplikacje to tworzenie obiektów sportowych, lądowisk dla helikopterów, pół golfowych czy wzmacnianie brzegów zbiorników wodnych.

Kratki Garden Grid można nabyć za pośrednictwem firmy Gardenspot. Przedsiębiorstwo od lat działa w branży ogrodniczej, uchodząc za jednej z jej najbardziej innowacyjnych i pomysłowych przedstawicieli.

Utworzono: 2019-11-26Wystaw komentarzUżytkownik redbird672 napisał:
Uważam, że Garden Spot ma innowacyjne rozwiązania w branży ogrodniczej. Oferta obejmuje między innymi panele trawnikowe oraz ogródki wertykalne. Zajrzycie sobie sami - na ich stronie www jest portfolio.
Data: 2020-10-21 14:32:44
Ocena: 5Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

M&K MED Kursy Ratowania

https://kursyratowania.eu/

Zobacz Więcej
Card image cap

DetoksPoznan.pl

http://www.detokspoznan.pl

Zobacz Więcej
Card image cap

Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

https://latawce-dmuchawce.pl/

Zobacz Więcej
© Copyright 2023 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin