OptimaBHP


Adres: Fabianowska 12C
Kod pocztowy: 62-064
Miejscowość: Plewiska
NIP:
Telefon: 697-422-657
WWW: http://optimabhp.com.pl/

Wyodrębniamy dwa rodzaje szkoleń w zakresie BHP: wstępne i okresowe. Czym różnią się przywołane kursy? Pierwszy z nich jest organizowany jeszcze zanim osoba zatrudniona na danym stanowisku, rozpocznie wykonywanie obowiązków służbowych. Pracownik zostaje zaznajomiony ze specyfiką zawodu. Przyswaja również informacje na temat związanych z nim zagrożeń oraz sposobów eliminacji wspomnianego ryzyka. Z kolei nadrzędny cel kursów okresowych stanowi systematyczne pogłębianie rzeczonej wiedzy.

 

Duże doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń wstępnych i okresowych BHP na terenie Poznania i okolic posiada OptimaBHP. Firma działa w branży doradczej od kilku lat. Z bardzo dobrym skutkiem. Zdobyła już zaufanie wielu klientów. Co więcej, nie przestaje się rozwijać. Wszystko po to, by sprostać wymogom zmieniającego się rynku.

Utworzono: 2018-03-15Wystaw komentarzUżytkownik Jacek Kowalski napisał:
Szkolenie wstępne, która zostało nam przedstawione przez firmę Optima BHP była bardzo dokładne oraz szczegółowe. Teraz już nasza firma może ruszyć pełna parą a my czekamy na już szkolenie okresowe od tej firmy.
Data: 2019-01-17 10:40:18
Ocena: 4Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy


Card image cap

PROMAG S.A.

https://przenosniki-promag.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

Diet & More

https://dietandmore.pl/

Zobacz Więcej
Card image cap

M&K MED Kursy Ratowania

https://kursyratowania.eu/

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | www.kampanianegatywna.pl
Polityka | Regulamin